Popis strešnej krytiny EB3 – Tradičný obdĺžnik

Táto krytina prepožičia vašej streche nadčasový vzhľad. Jedná sa o pôsobivé riešenie pre novostavby a moderné rodinné domy. Toto prevedenie ocení každý zákazník, ktorý chce pre svoj dom viac a to za použitia primeraných finančných prostriedkov. Ekoternit Premium EB3 tradičný obdĺžnik úplne vyniká v hodnotení pomeru cena výkon.

Strešná krytina Ekoternit veľmi dobre odoláva vysokým teplotám v lete aj veľmi nízkym teplotám v zimných mesiacoch. Naša strešná krytina je tiež odolná voči pôsobeniu UV žiarenia.

Strešná krytina Ekoternit je dôkazom dlhoročných skúseností, všestranného a kvalitného využitia recyklovaného plastu. Pokiaľ premýšľate o najvhodnejšej voľbe strešnej krytiny, veríme, že je pre Vás naša ponuka najlepšia voľba.

Detail produktu

Vlastnosti a technické parametre krytiny Ekoternit EB3 - Tradičný obdĺžnik

Rozmery 300×445 mm
Hmotnosť 1 kg
Hrúbka 5 mm
Počet ks/m2 17,5 ks/m2
Požiarna odolnosť skupina E
Minimálny sklon strechy 20°
Životnosť je predpokladaná dlhá životnosť a to viac ako 30 rokov
Použiteľnosť všetky celodebnené strešné konštrukcie

Montáž

Strešná krytina Ekoternit sa pokladá na celoplošné debnenie. Doporučujeme podložiť difúznu fóliu alebo inú izoláciu. Doporučujeme zaistiť odvetrávanie podstrešných priestorov.

Pokladanie tejto krytiny je rovnaké ako u eternitovej strešnej krytiny alebo bridlicovej strešnej krytiny a to i v prípade montáže snehových zábran.

Strešná krytina Ekoternit EB3 vytvára pôsobivé a pritom veľmi odolné strechy do všetkých klimatických podmienok. Je možné použiť na strechy od sklonu 20°, stále ale záleží na miestnej klimatickej oblasti.

Radi Vám v otázkach strešnej krytiny ponúkneme kompletné bezplatné poradenstvo. Pomôžeme Vám s výberom vhodnej strešnej krytiny a technických detailov, zdarma Vám vypracujeme orientačnú kalkuláciu Vašej strechy, poskytneme Vám vzorky a všetku potrebnú dokumentáciu.

Montážny návod a technický list ku stiahnutiu

Dokumenty a protokoly EB3 - Tradičný obdĺžnik

Výrobky firmy Ekoternit sú v zhode s požiadavkami európskych a českých noriem.

Typy strešnej krytiny

VZORKA ZADARMO

Vyplňte formulár a objednajte si vzorky strešnej krytiny ZADARMO

Získať vzorku

KALKULÁTOR CENY

Vyskúšajte náš kalkulátor a urobte si predbežnú predstavu o cene.

Vypočítať
© 2022 Ekologická strešná krytina Ekoternit ®