• máj

    23

    2024
  • 216
  • 0
Prečo si zvoliť plastovú strešnú krytinu Ekoternit?

Prečo si zvoliť plastovú strešnú krytinu Ekoternit?

Plánujete rekonštrukciu strechy a hľadáte ideálne riešenie, ktoré by spĺňalo všetky vaše požiadavky? Predstavujeme vám plastovú strešnú krytinu Ekoternit – modernú, cenovo dostupnú a vysokokvalitnú voľbu, ktorá ponúka mnoho výhod oproti tradičným materiálom.

Ľahšia ako tradičné materiály

Jednou z hlavných výhod plastovej strešnej krytiny Ekoternit je jej nízka hmotnosť. Vďaka tomu je táto krytina ideálna na rekonštrukcie, pretože často nie je potrebné zosilňovať existujúcu konštrukciu strechy. Ľahkosť materiálu tiež uľahčuje a urýchľuje inštaláciu, čo môže znamenať nižšie náklady na prácu.

Séria EB1 EB2 EB3 EB4 Strong EB2
Hmotnosť (kg/ks) 0,77 1,35 1,00 0,77 0,70
Plošná hmotnosť (kg/m2) 7,30 ± 0,35 8,60 ± 0,35 7,30 ± 0,35 7,30 ± 0,35 5,80 ± 0,20

 

Farebné varianty

Ekoternit sa od konkurencie odlišuje ponukou farebných variantov. Krytinu ponúkame v obľúbenej čiernej, modernej grafitovej a sivej, alebo v tradičnej červenej farbe. Či už preferujete tradičné farby alebo moderné odtiene pre jedinečný vzhľad vašej strechy, s Ekoternitom môžete svoju strechu zladiť s fasádou a celkovým dizajnom vášho domu.

Ekoternit

Rýchla dostupnosť

Naša plastová strešná krytina Ekoternit je k dispozícii na dodanie do 14 dní od objednania. Nemusíte tak dlho čakať na dodanie materiálu a môžete sa rýchlo pustiť do rekonštrukcie strechy. Vďaka vysokému dopytu sme navýšili našu výrobnú kapacitu a krátka dodacia lehota je teraz jedným z našich najväčších benefitov, ktorý ocenia najmä tí, ktorí potrebujú rýchle riešenie.

Vhodná na latovanie

V našom portfóliu strešných krytín nájdete krytinu Ekoternit STRONG EB2, ktorá je vďaka svojej konštrukcii a ľahkosti vhodná na inštaláciu na latovanie. Ide o pevnejší a odľahčený variant tradičnej krytiny Ekoternit EB2. To znamená, že je ideálna na renováciu starších striech, kde môže byť problémom vysoká hmotnosť tradičných strešných krytín. Okrem toho je montáž na latovanie jednoduchá a rýchla, čo opäť znižuje náklady na inštaláciu.

Cenovo dostupná kvalita

Ekoternit ponúka vysokú kvalitu za prijateľnú cenu. Vďaka moderným výrobným postupom a použitiu kvalitných materiálov získate strešnú krytinu, ktorá je odolná voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu a mechanickému poškodeniu. Plastová krytina je tiež bezúdržbová, čo z dlhodobého hľadiska znamená ďalšiu úsporu peňazí a času.

Ekologický aspekt

Výroba našej plastovej strešnej krytiny Ekoternit je šetrná k životnému prostrediu. Používame recyklovateľné materiály a moderné výrobné technológie, ktoré minimalizujú ekologickú stopu. Takto môžete mať nielen krásnu a funkčnú strechu, ale aj prispieť k ochrane životného prostredia.

Zvuková izolácia

PVC krytiny Ekoternit poskytujú zvukovú izoláciu. Na rozdiel od niektorých typov krytín tlmia dopadajúci dážď a namiesto hlučného bubnovania kvapiek počujete jemnejšie šumenie. Túto vlastnosť sme otestovali aj pomocou hlukomeru a namerali sme 40 decibelov. To je hodnota, ktorá sa stratí v bežnom domácom šume alebo v tichom rozhovore, zatiaľ čo iné strechy dosahujú až 60 dB.

Záver

Plastová strešná krytina Ekoternit je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá ľahkú, odolnú a esteticky príťažlivú strechu. Vďaka výberu farieb, rýchlej dodacej lehote, jednoduchej inštalácii na latovanie a cenovej dostupnosti je Ekoternit skvelou voľbou nielen pre rekonštrukcie, ale aj pre novostavby. Navštívte našu webovú stránku a dozviete sa viac o našich produktoch a ich výhodách.

Ak uvažujete o streche Ekoternit a chceli by ste vidieť, ako vyzerá v skutočnosti, pozrite si naše realizácie alebo si vyžiadajte vzorku krytiny ZDARMA, aby ste získali predstavu o materiáli a farbách.

Sledujte nás na Facebooku a Instagrame a pozrite si tiež naše videá na YouTube.

LEAVE A COMMENT

Your comment will be published within 24 hours.

© 2022 Ekologická strešná krytina Ekoternit ®